Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

O nas

O nas

Firma Meble Muszyński to firma rodzinna o ponad ćwierć wiecznym doświadczeniu, w której dbamy o stałe wprowadzanie najnowszych technologicznych rozwiązań konstrukcyjnych, unowocześnianie parku maszynowego, a także na bieżąco podnosimy kompetencje swoich pracowników.

Firma Meble Muszyński została założona w 1988 roku. Od tamtego czasu nieustannie się rozwija i dostosowuje do wymagań klientów. Lata 90te nadały nam kierunek w branży, który jest utrzymywany do dziś. Nasze meble docenia zarówno rynek polski, skandynawski, a także zachodnia Europa.

W 2014 roku...

- unowocześniliśmy cały park maszynowy

Najwyższej jakości sprzęt austriackiej firmy Felder, pozwala na realizację każdego projektu, niezależnie od jego wielkości, zachowując przy tym najwyższe standardy.  

W 2015 roku skończyliśmy budowę nowej fabryki, co wpłynęło dodatkowo na lepsze warunki pracy naszego Zespołu.

Kolejne plany rozwoju firmy dotyczą budowy następnej hali produkcyjnej, co pozwoli nam jeszcze bardziej skrócić czas realizacji zamówień.

Specjalizujemy się w produkcji mebli:

  • kuchennych,
  • biurowych,
  • systemach szaf przesuwnych, zabudowy,
  • meblach na wymiar.

Oferujemy meble zarówno do obiektów prywatnych, jak i użyteczności publicznej

Nasz wysoki poziom usług zawdzięczamy także nowoczesnym rozwiązaniom jakie stosuje nasz wysoko wykwalifikowany Zespół projektantów i stolarzy.

Głównym celem naszej działalności jest dbanie o zadowolenie klientów, stąd każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Nie działamy szablonowo. Nasze meble są w zawsze dopasowane do wnętrza, co wpływa na ich niepowtarzalność. Poprzez program do wizualizacji fotorealisytycznej KD MAX klienci mogą wybrać najodpowiedniejszy projekt dla swojego wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą świadczonych usług.