Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Meble biurowe, instytucje, szkolne

Oferta mebli biurowych, dla instytucji i szkół

Oferujemy wysokiej jakości usługi wyposażenia biur, szkół i innych instytucji użyteczności publicznej w nowoczesne, trwałe i funkcjonalne meble.

Firma Meble Muszyński produkuje funkcjonalne i trwałe meble biurowe i szkolne, które są projektowane dla każdej instytucji indywidualnie.

Nasz Zespół kompetentnych i rzetelnych projektantów, na bazie dostarczonych planów budynku oraz konsultacji z klientem, przygotowuje projekt najbardziej optymalnej aranżacji wnętrza. Nasi klienci nie muszą się też martwić o montaż mebli, ponieważ nasza ekipa techniczna dostarczy i zamontuje zamówione meble do biura, szkoły, itp.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wyposażenia biur, szkół i innych obiektów publicznych zrealizowanych przez naszą firmę, które są umieszczone w zakładce REALIZACJE.

Dopracowane szczegóły

Procesy zamówień obowiązujące w instytucjach publicznych są dla nas również bardzo ważne.

Szczególną uwagę poświęcamy, oprócz najwyższej jakości procesom projektowania i produkcji, także systemom zamówień. Startujemy w przetargach publicznych dla instytucji i organizacji, które realizują zamówienia zgodnie z pzp.

Nasza zdolność produkcyjna w miesiącu to przykładowo 700 szaf lub 500 biurek lub 6 kuchni (w zależności od projektu)

Na nasze wszystkie produkty udzielamy 3 letniej gwarancji, a na okucia gwarancję dożywotnią.

Doradzamy, projektujemy, wyceniamy, dostarczamy i montujemy zgodnie z najnowszymi technologiami, trendami mody i życzeniem klienta.